Kariera w Idea Complex

Strona główna  >  Kariera
Dołącz do nas!

Idea Complex sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej Idea Holding.
Przynależność do grupy kapitałowej działającej od lat w sektorze energetycznym daje klientom szereg korzyści a naszym
pracownikom – bezpieczeństwo i możliwości rozwoju w firmie o stabilnej pozycji. Aktualnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska. Zapraszamy do aplikowania!

AKTUALNE OFERTY PRACY
Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta (praca zdalna)
ROZWIŃ ZWIŃ

MIEJSCE PRACY: Zdalnie

OFERUJEMY:
• Umowę zlecenie (praca bez wychodzenia z domu)
• Elastyczny grafik pracy między 8:00-21:00, od poniedziałku do soboty, Ty wybierasz ile godzin pracujesz (min. 40 godzin w miesiącu)
• Szkolenie wstępne płatne (produktowe, systemowe, sprzedażowe)
• Wsparcie Koordynatorów w realizacji codziennych obowiązków
• System motywacyjny (premie, konkursy)
• Pracę w firmie z 10-letnim doświadczeniem poszerzającej udziały w rynku
• Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy (to Ty możesz zostać Koordynatorem)

ZADANIA NA STANOWISKU:
• Kompleksowa obsługa Infolinii dla Klientów
• Aktywna sprzedaż produktów firmy (połączenia wychodzące) oraz udzielania niezbędnych informacji klientom
• Skuteczne rozpoznawanie potrzeb Klienta i budowanie relacji
• Skrupulatne raportowanie działań w systemie
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Sprzedaż i obsługa Klienta z zachowaniem najwyższych standardów

WYMAGANIA:
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Dobra dykcja, posługiwanie się poprawną polszczyzną, przyjemny głos
• Wykształcenie minimum średnie
• Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
• Dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
• Skuteczność w realizacji celów
• Własny komputer oraz słuchawki z mikrofonem
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Sprzedawca pomp ciepła
ROZWIŃ ZWIŃ

Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej?

Zapewniamy:

  • stałe miesięczne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • nowy samochód służbowy
  • odpowiednie przeszkolenie
  • dyspozytora dostępnego 24h
  • stałą pomoc Dyrektora Handlowego z dużym doświadczeniem

Zadaniem Sprzedawcy jest sprzedaż pomp ciepła. Sprzedajemy ten produkt, który w zbliżających się miesiącach ma największe zainteresowanie. Posiadamy własną bazę ok. 60 000 klientów, którym na przestrzeni ostatnich lat składaliśmy oferty oraz bazę ok. 5 000 klientów, którzy zdecydowali się na zakup od nas jakiegoś produktu lub usługi.

JAK PRACUJEMY?

Nasz Dział Contact Centre kontaktuje się z klientem, zbiera podstawowe dane niezbędne do przygotowania oferty oraz ustala dogodny dla klienta termin spotkania. Wpisuje wybrany termin do Twojego służbowego Kalendarza Google. W tym samym czasie nasz Dział Wsparcia Sprzedaży przygotowuje dla klienta ofertę według ustalonych z klientem kryteriów i przesyła ją do klienta przed Twoim spotkaniem, ale klient miał czas się zastanowić i przygotować sobie ewentualne pytania.

TUTAJ ZACZYNA SIĘ TWOJA PRACA…

Twoim zadaniem jest punktualna obecność na umówionym wcześniej przez Dział Contact Centre spotkaniu, omówienie z klientem oferty, ustalenie miejsca montażu i zawarcie umowy sprzedaży. A następnie? Punktualna obecność na kolejnym spotkaniu.

JAKA JEST NASZA STRATEGIA?

Sprzedajemy to czego klienci aktualnie poszukują i czego aktualnie potrzebują. Posiadamy bardzo dużą bazę klientów dzięki czemu nie musisz sam poszukiwać kontaktów, umawiać spotkań, a nawet przygotowywać ofert, bo odpowiedni dział zrobi to szybko i bezbłędnie.

JAKI JEST PLAN SPRZEDAŻY NA NAJBLIŻSZE 6 MIESIĘCY?

Planujemy produkty, które ofertujemy tak aby nasi klienci mogli cieszyć się z usługi w miesiącach, w których jest ona potrzebna. Od kwietnia do czerwca zajmujemy się sprzedażą klimatyzacji. Od lipca do września zajmujemy się sprzedażą pomp ciepła. Co od października? Nie martw się. Jesteśmy w branży energetycznej od 10 lat. Na to też mamy plan.

Instalator pomp ciepła
ROZWIŃ ZWIŃ

Poszukujemy instalatora do nowo utworzonego zespołu montażowego w województwie łódzkim. Zajmujemy się montażem pomp ciepła.

Zapewniamy:

  • narzędzia oraz odzież roboczą
  • stałą pomoc Dyrektora Technicznego z dużym doświadczeniem

Wymagania:

  • dyspozycyjność czasowa od poniedziałku do piątku
  • gotowość do otworzenia działalności gospodarczej
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia G1 lub G2

Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (opcjonalnie możliwe zatrudnienie na podstawie zlecenia).

Asystent Działu Wsparcia Sprzedaży
ROZWIŃ ZWIŃ

Rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko Asystenta Działu Wsparcia Sprzedaży w centrali Idea Complex w Sopocie.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w doświadczonym zespole i atrakcyjny system premiowy. Zgłoś się do naszego zespołu już dziś!

Czego oczekujemy od kandydata na tym stanowisku?

  • wysokich umiejętności interpersonalnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)

Jaki będzie zakres Twoich obowiązków?

  • Doradztwo techniczne dla sieci handlowej
  • Przygotowywanie projektów instalacji fotowoltaicznych
  • Przygotowywanie ofert cenowych na fotowoltaikę, pompy ciepła, klimatyzację
  • Nadzorowanie procesu sprzedaży

Mile widziane:

  • Zainteresowaniami zagadnieniami związanymi z odnawialnymi źródłami energii
  • Znajomość technicznych aspektów instalacji grzewczych
  • Znajomość programu PvSol oraz SolarEdge Designer
  • Prawo jazdy kat. B

Pamiętaj o RODO! Aplikując do nas skopiuj i wklej do swojego CV poniższą klauzulę.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
SKOPIUJ TREŚĆ KLAUZULI